']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'stats.g.doubleclick.net/dc.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
X

New Page 3 New Page 3

پشتیبان سیستم...

درباره دوربین مدار بسته :

امروزه دوربین مدار بسته یک نیاز مهم برای عموم مردم می باشد. با نصب آن می توانید محیط های اداری ، تجاری ، مسکونی و کارگاهی خود را بسیار بهتر و دقیق تر مدیریت کنید . با وجود دوربین مدار بسته حتی نیازی به حضور شما در محل کسب و زندگیتان نیست چون با یک گوشی همراه و یک اینترنت ساده می توانید در هر زمان و مکانی به تصاویر آن ها دسترسی داشته باشید. تکنولوژی جدید سیستم های مدار بسته دارای کیفیت HD می باشند که کلیه نیاز های مشتریان را برطرف می کند.

نصب دوربین مدار بسته :
گروه پشتیبان سیستم فعالیت خود را از سال 1387 به صورت حرفه ای با واردات محصولات Super Vision آغاز کرد. در زمینه نصب دوربین مدار بسته توانسته است با ضمانت یک ساله محصولات و خدمات پس از فروش همیشگی و به موقع ، مشتریان بزرگ خود را راضی و خوشنود نگه دارد. قیمت دوربین مدار بسته Super Vision نسبت به کیفیت بالای آن بسیار مناسب می باشد. ما این اعتماد را به شما می دهیم که تمام نیاز های نظارتی شما را با بهترین امکانات و مناسبترین قیمت برطرف کنیم .
گروه متخصص و کاملا حرفه ای نصب پشتیبان سیستم هرگونه نیازی را که شما از سیستم های مدار بسته خود دارید را می تواند به راحتی برایتان عملی سازد. همچنین قیمت دوربین مدار بسته و نصب آن به علت واردات مستقیم بسیار مناسبتر از دیگر محصولات و شرکت ها می باشد. انتقال تصویر به صورت بیسیم ، راه اندازی تصاویر در سیستم شبکه ، پشتیبانی 24 ساعته ، ایاب و ذهاب رایگان و بسیار خدماتی که شما را برای نصب و راه اندازی این سیستم می تواند آسوده تر ساز

New Page 2

زمینه فعالیت شرکت:
عمده تجهیزات حفاظتی و لوازم جانبی مرتبط: شرکت پشتیبان سیستم به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های تامین کننده تجهیزات حفاظتی در ایران شناخته می شود. احتمام این شرکت بر عرضه تجهیزات با کیفیت با کمترین هزینه برای نمایندگان این شرکت است.

تجهیز، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی-نظارتی: اجرای پروژه های مداربسته از گذشته از تخصص های اصلی این شرکت بوده است. این پروژه ها شامل اجرای کامل سیستم های حفاظتی و شبکه های کامپیوتری می باشد.

مشاوره و کیفیت سنجی پروژه های مداربسته: ارائه خدمات مشاوره در زمینه اجرای پروژه های مداربسته با هدف افزایش کیفیت اجرا و تسهیل در عیب یابی سیستم های مداربسته صورت می گیرد.
ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های حفاظتی: اولویت اصلی پشتیبان سیستم در ارائه خدمات تعمیر نگهداری برای مشتریان خود شرکت است، اما در صورت بروز مشکلات امکان ارائه این خدمات را برای دیگر مشتریان این سیستم های نیز وجود دارد.
ارائه دوره های آموزشی مرتبط با سیستم های مداربسته برای نمایندگان فروش: ارائه دوره های آموزشی تنها با هدف افزایش بهره وری نمایندگان این شرکت در صورت می گیرد.

RSS
05

POC چیست

posted on
POC چیست
POC چیست
Read More
Categories: | Tags: تعمیر کامپیوتر , تعمیر مادربرد , تعمیر هارد دیسک , ریکاوری هارد , تعمیر لپتاب , دوربین های مداربسته , ریکاوری ایفون , ریکاوری فلش , ریکاوری کامپیوتر , امنیت اطلاعات | Comments: (0) | View Count: (120)
دوربین مداربسته آنالوگ HD چیست
دوربین مداربسته آنالوگ HD چیست
Read More
Categories: | Tags: تعمیر کامپیوتر , تعمیر مادربرد , تعمیر هارد دیسک , ریکاوری هارد , تعمیر لپتاب , دوربین های مداربسته , ریکاوری ایفون , ریکاوری فلش , ریکاوری کامپیوتر , امنیت اطلاعات | Comments: (0) | View Count: (110)
5 نکته که باید پیش از خرید دوربین مداربسته بدانید
5 نکته که باید پیش از خرید دوربین مداربسته بدانید
Read More
Categories: | Tags: تعمیر کامپیوتر , تعمیر مادربرد , تعمیر هارد دیسک , ریکاوری هارد , تعمیر لپتاب , دوربین های مداربسته , ریکاوری ایفون , ریکاوری فلش , ریکاوری کامپیوتر , امنیت اطلاعات | Comments: (0) | View Count: (121)
Page 1 of 3FirstPrevious[1]23NextLast