']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'stats.g.doubleclick.net/dc.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
X

New Page 2

پشتیبان سیستم

انبار عمومی

اهمیت استفاده از سیستم نظارت تصویری درحیاط و انبارها

همانطور که از صورت کلمه پیداست، انبار جایی است که مواد اولیه و یا محصول نهایی به طور موقت در آن نگه داری می­شوند. بنابراین آسیب پذیری این مکان بالا در نتیجه امنیت در آن بسیار حائز اهمیت است. بزرگترین مشکلی که در انبارها با آن مواجه هستیم “دزدی” است. وقتی حجمی از محصولات انبارها به سرقت برسد، مدیر باید ضرر بسیار سنگینی را متحمل شود. گاهی رقبا به صورت عمدی به انبار شرکت­های رقیب آسیب می­رسانند تا هم ضرر مالی به آن شرکت وارد کنند و هم به اسم و رسم آن­ها خدشه وارد کنند. مشکل دیگری که با آن مواجهیم دزدی کارگران انبار است. اگر مجموعه را زمین فوتبال در نظر بگیریم، این مسئله می­شود “گل به خودی” که دردناک ترین حالت گل خوردن محسوب می­شود. به همین خاطر نظارت و کنترل میزان بارگیری و ارسال بار و محموله بسیار حساس و ضروری خواهد بود. با بهره گیری از سیستم­های نظارتی می­توان به پیشگیری از این مسائل کمک کرد

مزیت­هایی که استفاده از دوربین مدرابسته در این پروژه­ها دارد:

امنیت انبار و حیاط به دلیل تصویربرداری و ضبط دائمی ویدئو افزایش می­یابد.
وجود دوربین مداربسته در هر محلی موجب می­شود که اگر کسی هم قصد تعرض دارد با دیدن دوربین از کارش منصرف شود.
در صورت بروز جرمی (از هر نوعی؛ دزدی، دعوا و غیره) ویدئو های ضبط شده می­توانند به عنوان مدرک به گروه تجسس کمک شایانی کند.
مدیران با تدبیر می­توانند با بررسی ویدئو ها نحوه­ی عملکرد کارکنان در بخش های مختلف نواقص و کاستی ها را دریابند و آن­ها را در مسیر پیشرفت و توسعه­ی کسب و کار خود به کاربندند.
استفاده از دوربین مدار بسته باعث به کار گیری نیروی انسانی کمتر و در نتیجه صرف هزینه­های کمتری در بخش حراست و حفاظت می­شود.
 

+ مزیت­ها و خدماتی که محصولات نظارتی رستر Raster با DVR و NVR همگام سازی شده و به روز می­توانند در این زمینه ارائه دهند:

کنترل از راه دور از طریق Android, iOS یا هر سیستم عامل دیگر
ضبط ویدئو با قابلیت تشخیص و شناسایی حرکات
انجام ضبط ویدئو به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی
پوشش ناحیه­ی خصوصی
ارائه جزئیات در صورت حذف بخشی از ویدئو
تشخیص نفوذ
قابلیت ضبط پیش از آلارم
ضبط دسترسی غیرمجاز
قابلیت ضبط مداوم ۶ ماه تا ۲ سال به صورت متوالی ( این میزان با توجه به هارد و محل ذخیره سازی دردستگاه های مختلف متفاوت است.)
قابلیت اتصال به دستگاه­ها و محصولات سایر شرکت های تولیدکننده
ظرفیت زوم اوپتکال دیجیتال
آلارم تشخیص حرکت
قابلیت تشخیص حرکات صندوق دار(شخص متصدی صندوق)
قابلیت شمارش افراد
قابلیت تشخیص چهره
قابلیت تشخیص حرکات و رفتار
قابلیت پلاک خوانی
قابلیت تشخیص جابه جایی اشیا
ضبط روی رید (Raid) تا ۱۵.